Nieoficjalna strona internetowa drużyny piłkarskiej ŁKS ŁÓDŹ - rocznik 2002
Logo
Flaga
ROZGRYWKI LIGOWE
ROZGRYWKI LIGOWE - ŁÓDZKA KLASA MŁODZIK D1 GRUPA I - SEZON 2014/2015
KOLEJKA MECZ WYNIK STRZELCY BRAMEK / ASYSTY (ŁKS)
1 WŁÓKNIARZ ZGIERZ - ST. ŁKS II 1-6 BRAMKI :
Piotrowski Jakub : 3
Byczkowski Olivier : 1
Majcher Jakub : 1
Sobczak Bartłomiej : 1
ASYSTY :
Majcher Jakub : 2
Byczkowski Olivier : 1
Sobociński Mateusz : 1
Wojewódka Kacper : 1
2 ST. ŁKS II - START ŁÓDŹ 2-1 BRAMKI :
Byczkowski Olivier : 1
Sobczak Bartłomiej : 1
ASYSTY :
Piotrowski Jakub : 1
3 WŁÓKNIARZ KONST. - ST. ŁKS II 1-16 BRAMKI :
Byczkowski Olivier : 3
Wojewódka Kacper : 3
Mazurek Dawid : 2
Pilarski Janek : 2
Bałasiński Klaudiusz : 1
Leśniewski Kamil : 1
Mnatsakanyan Vahe : 1
Piotrowski Jakub : 1
Rogalski Patryk : 1
Samobójcza : 1
ASYSTY :
Błoch Oskar : 3
Mnatsakanyan Vahe : 3
Leśniewski Kamil : 2
Bałasiński Klaudiusz : 1
Byczkowski Olivier : 1
Michalak Filip : 1
Piotrowski Jakub : 1
Wośto Damian : 1
4 ST. ŁKS II - SOKÓŁ ALEKSANDRÓW 3-0 BRAMKI :
Byczkowski Olivier : 1
Majcher Jakub : 1
Piotrowski Jakub : 1
ASYSTY :
Byczkowski Olivier : 1
Majcher Jakub : 1
5 ST. ŁKS II - MSP ŁÓDŹ 3-1 BRAMKI :
Byczkowski Olivier : 1
Leśniewski Kamil : 1
Majcher Jakub : 1
ASYSTY :
Błoch Oskar : 1
Brożek Dominik : 1
Mnatsakanyan Vahe : 1
6 ST. ŁKS II - MKP BORUTA ZGIERZ 3-0 v.o. ---
7 WIDZEW ŁÓDŹ - ST. ŁKS II 2-1 BRAMKI :
Błoch Oskar : 1
ASYSTY :
Piotrowski Jakub : 1
8 ST. ŁKS II - GLKS DŁUTÓW 7-0 BRAMKI :
Majcher Jakub : 3
Błoch Oskar : 1
Byczkowski Olivier : 1
Mazurek Dawid : 1
Piotrowski Jakub : 1
ASYSTY :
Błoch Oskar : 1
9 UKS SMS ŁÓDŹ III - ST. ŁKS II 1-7 BRAMKI :
Byczkowski Olivier : 2
Mnatsakanyan Vahe : 1
Piotrowski Jakub : 1
Sobczak Bartłomiej : 1
Sobociński Mateusz : 1
Samobójcza : 1
ASYSTY :
Sobczak Bartłomiej : 3
Byczkowski Olivier : 1
Piotrowski Jakub : 1
10 ST. ŁKS II - BZURA OZORKÓW 8-0 BRAMKI :
Byczkowski Olivier : 2
Rogalski Patryk : 2
Błoch Oskar : 1
Mnatsakanyan Vahe : 1
Pilarski Janek : 1
Piotrowski Jakub : 1
ASYSTY :
Rogalski Patryk : 3
Błoch Oskar : 2
Majcher Jakub : 2
11 UKS SMS ŁÓDŹ I - ST. ŁKS II 2-5 BRAMKI :
Majcher Jakub : 2
Piotrowski Jakub : 2
Sobociński Mateusz : 1
ASYSTY :
Sobczak Bartłomiej : 3
Antosik Damian : 1
Piotrowski Jakub : 1
12 ST. ŁKS II - WŁÓKNIARZ ZGIERZ 4-1 BRAMKI :
Majcher Jakub : 3
Byczkowski Olivier : 1
ASYSTY :
Błoch Oskar : 2
Leśniewski Kamil : 1
13 START ŁÓDŹ - ST. ŁKS II 0-4 BRAMKI :
Rogalski Patryk : 2
Błoch Oskar : 1
Majcher Jakub : 1
ASYSTY :
Błoch Oskar : 1
Majcher Jakub : 1
Rogalski Patryk : 1
14 ST. ŁKS II - WŁÓKNIARZ KONST. 8-1 BRAMKI :
Majcher Jakub : 2
Mazurek Dawid : 2
Błoch Oskar : 1
Piotrowski Jakub : 1
Rogalski Patryk : 1
Wośto Damian : 1
ASYSTY :
Majcher Jakub : 3
Mazurek Dawid : 2
Bałasiński Klaudiusz : 1
Michalak Filip : 1
15 SOKÓŁ ALEKSANDRÓW - ST. ŁKS II 0-5 BRAMKI :
Bałasiński Klaudiusz : 1
Błoch Oskar : 1
Leśniewski Kamil : 1
Majcher Jakub : 1
Piotrowski Jakub : 1
ASYSTY :
Błoch Oskar : 3
Majcher Jakub : 1
Wojewódka Kacper : 1
16 ST. ŁKS II - MSP ŁÓDŹ 1-1 BRAMKI :
Mazurek Dawid : 1
ASYSTY :
Piotrowski Jakub : 1
17 MKP BORUTA ZGIERZ - ST. ŁKS II 1-16 BRAMKI :
Piotrowski Jakub : 5
Majcher Jakub : 4
Błoch Oskar : 2
Sobczak Bartłomiej : 2
Jeske Dawid : 1
Mazurek Dawid : 1
Samobójcza : 1
ASYSTY :
Błoch Oskar : 3
Piotrowski Jakub : 3
Leśniewski Kamil : 2
Majcher Jakub : 1
Mazurek Dawid : 1
Rogalski Patryk : 1
Wojewódka Kacper : 1
18 ST. ŁKS II - WIDZEW ŁÓDŹ 7-1 BRAMKI :
Błoch Oskar : 4
Majcher Jakub : 3
ASYSTY :
Leśniewski Kamil : 2
Majcher Jakub : 2
Błoch Oskar : 1
Rogalski Patryk : 1
19 GLKS DŁUTÓW - ST. ŁKS II 0-21 BRAMKI :
Mazurek Dawid : 3
Piotrowski Jakub : 3
Rogalski Patryk : 3
Majcher Jakub : 2
Sobczak Bartłomiej : 2
Bałasiński Klaudiusz : 1
Błoch Oskar : 1
Brożek Dominik : 1
Lisiecki Igor : 1
Sobociński Mateusz : 1
Wojewódka Kacper : 1
Wośto Damian : 1
Samobójcza : 1
ASYSTY :
Sobczak Bartłomiej : 4
Mazurek Dawid : 2
Barański Kacper : 1
Brożek Dominik : 1
Leśniewski Kamil : 1
Majcher Jakub : 1
Piotrowski Jakub : 1
Sobociński Mateusz : 1
Wośto Damian : 1
20 ST. ŁKS II - UKS SMS ŁÓDŹ III 10-0 BRAMKI :
Mazurek Dawid : 2
Piotrowski Jakub : 2
Sobczak Bartłomiej : 2
Błoch Oskar : 1
Leśniewski Kamil : 1
Sobociński Mateusz : 1
Wośto Damian : 1
ASYSTY :
Błoch Oskar : 2
Leśniewski Kamil : 2
Sobczak Bartłomiej : 2
Barański Kacper : 1
Piotrowski Jakub : 1
Sobociński Mateusz : 1
21 BZURA OZORKÓW - ST. ŁKS I 0-15 BRAMKI :
Błoch Oskar : 4
Bałasiński Klaudiusz : 2
Leśniewski Kamil : 2
Mazurek Dawid : 2
Rogalski Patryk : 2
Majcher Jakub : 1
Piotrowski Jakub : 1
Sobczak Bartłomiej : 1
ASYSTY :
Błoch Oskar : 3
Piotrowski Jakub : 3
Rogalski Patryk : 2
Brożek Dominik : 1
Leśniewski Kamil : 1
Majcher Jakub : 1
Sobczak Bartłomiej : 1
22 ST. ŁKS II - UKS SMS ŁÓDŹ I 2-2 BRAMKI :
Majcher Jakub : 1
Michalak Filip : 1
ASYSTY :
Błoch Oskar : 1
Piotrowski Jakub : 1
Komplet wynikółw i aktualna tabela na stronie ŁZPN
ROZGRYWKI LIGOWE - ŁÓDZKA KLASA MŁODZIK D1 GRUPA II - SEZON 2014/2015
KOLEJKA MECZ WYNIK STRZELCY BRAMEK / ASYSTY (ŁKS)
1 ST. ŁKS I - KOLEJARZ ŁÓDŹ 4-1 BRAMKI :
Komosa Mateusz : 2
Gruszczyński Alan : 2
ASYSTY :
Żurawski Przemysław : 2
Melon Mikołaj : 1
2 KKS KOLUSZKI - ST. ŁKS I 3-7 BRAMKI :
Komosa Łukasz : 2
Komosa Mateusz : 2
Gruszczyński Alan : 1
Maszewski Daniel : 1
Włodarczyk Hubert : 1
ASYSTY :
Galanek Damian : 1
Gruszczyński Alan : 1
Komosa Łukasz : 1
Komosa Mateusz : 1
Włodarczyk Hubert : 1
3 ST. ŁKS I - GLKS ANDRESPOLIA 3-2 BRAMKI :
Ciniecki Kacper : 2
Włodarczyk Hubert : 1
ASYSTY :
Abel Maciej : 2
Żurawski Przemysław : 1
4 UKS SMS ŁÓDŹ II - ST. ŁKS I 3-0 ---
5 ST. ŁKS I - GKS KSAWERÓW 4-0 BRAMKI :
Ciniecki Kacper : 1
Gruszczyński Alan : 1
Włodarczyk Hubert : 1
Wrzesiński Paweł : 1
ASYSTY :
Cyrankowski Filip : 1
Sypniewski Kacper : 1
Żurawski Przemysław : 1
6 STAL GłOWNO - ST. ŁKS I 1-2 BRAMKI :
Żurawski Przemysław : 2
ASYSTY :
Komosa Mateusz : 1
Sypniewski Kacper : 1
7 ST. ŁKS I - SPORT PERFECT 1-1 BRAMKI :
Maszewski Daniel : 1
8 ORZEŁ ŁÓDŹ - ST. ŁKS I 2-1 BRAMKI :
Melon Mikołaj : 1
9 ST. ŁKS I - METALOWIEC ŁÓDŹ 7-0 BRAMKI :
Ciniecki Kacper : 1
Komosa Mateusz : 1
Olszewski Konrad : 1
Oziemski Julian : 1
Stępień Wiktor : 1
Samobójcze : 2
ASYSTY :
Oziemski Julian : 2
Stępień Wiktor : 1
Wrzesiński Paweł : 1
Żurawski Przemysław : 1
10 ST. ŁKS I - ŁODZIANKA 6-2 BRAMKI :
Oziemski Julian : 2
Ciniecki Kacper : 1
Melon Mikołaj : 1
Stępień Wiktor : 1
Wrzesiński Paweł : 1
ASYSTY :
Wrzesiński Paweł : 3
Ciniecki Kacper : 1
11 ST. ŁKS II - WIDZEW ŁÓDŹ II 0-1 ---
12 ST. ŁKS I - LZS JUSTYNÓW 10-0 BRAMKI :
Komosa Mateusz : 5
Ciniecki Kacper : 1
Gruszczyński Alan : 1
Maszewski Daniel : 1
Włodarczyk Hubert : 1
Wrzesiński Paweł : 1
ASYSTY :
Komosa Łukasz : 3
Ciniecki Kacper : 1
Cyrankowski Filip : 1
Galanek Damian : 1
Gruszczyński Alan : 1
Wrzesiński Paweł : 1
13 ŁKS ŁÓDŹ - ST. ŁKS I 1-2 BRAMKI :
Komosa Mateusz : 2
ASYSTY :
Włodarczyk Hubert : 1
Wrzesiński Paweł : 1
14 KOLEJARZ ŁÓDŹ - ST. ŁKS I 2-4 BRAMKI :
Wrzesiński Paweł : 2
Ciniecki Kacper : 1
Komosa Mateusz : 1
ASYSTY :
Wrzesiński Paweł : 1
Komosa Mateusz : 1
15 ST. ŁKS I - KKS KOLUSZKI 8-0 BRAMKI :
Gruszczyński Alan : 2
Włodarczyk Hubert : 2
Komosa Mateusz : 1
Maszewski Daniel : 1
Melon Mikołaj : 1
Wrzesiński Paweł : 1
ASYSTY :
Wrzesiński Paweł : 2
Gruszczyński Alan : 1
Komosa Łukasz : 1
16 GLKS ANDRESPOLIA - ST. ŁKS I 1-4 BRAMKI :
Komosa Łukasz : 4
ASYSTY :
Włodarczyk Hubert : 1
Wrzesiński Paweł : 1
17 ST. ŁKS I - UKS SMS ŁÓDŹ II 0-0 ---
18 GKS KSAWERÓW - ST. ŁKS I 3-2 BRAMKI :
Komosa Łukasz : 1
Wrzesiński Paweł : 1
19 ST. ŁKS I - STAL GŁOWNO 1-1 BRAMKI :
Gruszczyński Alan : 1
ASYSTY :
Wrzesiński Paweł : 1
20 SPORT PERFECT - ST. ŁKS I 1-6 BRAMKI :
Włodarczyk Hubert : 3
Melon Mikołaj : 2
Oziemski Julian : 1
ASYSTY :
Melon Mikołaj : 2
Komosa Mateusz : 1
21 ST. ŁKS I - ORZEŁ ŁÓDŹ 4-0 BRAMKI :
Cyrankowski Filip : 1
Komosa Łukasz : 1
Komosa Mateusz : 1
Melon Mikołaj : 1
ASYSTY :
Ciniecki Kacper : 1
Komosa Łukasz : 1
22 METALOWIEC ŁÓDŹ - ST. ŁKS I 2-6 BRAMKI :
Komosa Łukasz : 3
Cyrankowski Filip : 1
Włodarczyk Hubert : 1
Żurawski Przemysław : 1
ASYSTY :
Wrzesiński Paweł : 2
Komosa Łukasz : 1
23 ŁODZIANKA - ST. ŁKS I 0-3 v.o. ---
24 WIDZEW ŁÓDŹ II - ST. ŁKS II 0-5 BRAMKI :
Komosa Łukasz : 2
Maszewski Daniel : 1
Sypniewski Kacper : 1
Włodarczyk Hubert : 1
ASYSTY :
Galanek Damian : 1
Jóźwiak Borys : 1
Komosa Mateusz : 1
Wrzesiński Paweł : 1
25 LZS JUSTYNÓW - ST. ŁKS I 1-6 BRAMKI :
Komosa Mateusz : 3
Komosa Łukasz : 1
Sypniewski Kacper : 1
Włodarczyk Hubert : 1
ASYSTY :
Ciniecki Kacper : 2
Włodarczyk Hubert : 2
Komosa Łukasz : 1
Abel Maciej : 1
26 ST. ŁKS I - ŁKS ŁÓDŹ 5-0 BRAMKI :
Komosa Łukasz : 1
Komosa Mateusz : 1
Melon Mikołaj : 1
Włodarczyk Hubert : 1
Wrzesiński Paweł : 1
ASYSTY :
Komosa Łukasz : 1
Komplet wyników i aktualna tabela na stronie ŁZPN
STRZELCY BRAMEK (ŁKS) ASYSTY (ŁKS)
Majcher Jakub : 26
Piotrowski Jakub : 23
Komosa Mateusz : 19
Błoch Oskar : 18
Komosa Łukasz : 15
Mazurek Dawid : 14
Byczkowski Olivier : 13
Włodarczyk Hubert : 13
Rogalski Patryk : 11
Sobczak Bartłomiej : 10
Gruszczyński Alan : 8
Wrzesiński Paweł : 8
Ciniecki Kacper : 7
Melon Mikołaj : 7
Leśniewski Kamil : 6
Bałasiński Klaudiusz : 5
Maszewski Daniel : 5
Oziemski Julian : 4
Sobociński Mateusz : 4
Wojewódka Kacper : 4
Mnatsakanyan Vahe : 3
Pilarski Janek : 3
Wośto Damian : 3
Żurawski Przemysław : 3
Cyrankowski Filip : 2
Stępień Wiktor : 2
Sypniewski Kacper : 2
Brożek Dominik : 1
Jeske Dawid : 1
Lisiecki Igor : 1
Michalak Filip : 1
Olszewski Konrad : 1
Błoch Oskar : 23
Majcher Jakub : 15
Piotrowski Jakub : 15
Sobczak Bartłomiej : 13
Wrzesiński Paweł : 13
Leśniewski Kamil : 11
Komosa Łukasz : 9
Rogalski Patryk : 8
Ciniecki Kacper : 5
Komosa Mateusz : 5
Mazurek Dawid : 5
Włodarczyk Hubert : 5
Żurawski Przemysław : 5
Byczkowski Olivier : 4
Mnatsakanyan Vahe : 4
Abel Maciej : 3
Brożek Dominik : 3
Galanek Damian : 3
Gruszczyński Alan : 3
Melon Mikołaj : 3
Sobociński Mateusz : 3
Wojewódka Kacper : 3
Bałasiński Klaudiusz : 2
Barański Kacper : 2
Cyrankowski Filip : 2
Michalak Filip : 2
Oziemski Julian : 2
Sypniewski Kacper : 2
Wośto Damian : 2
Antosik Damian : 1
Jóźwiak Borys : 1
Stępień Wiktor : 1
Mecze barażowe o udział w I lidze C2 Trampkarz Młodszy w sezonie 2015/2016 :
Stowarzyszenie ŁKS II - Stowarzyszenie ŁKS I 3:0
Stowarzyszenie ŁKS I - Stowarzyszenie ŁKS II 6:2
Mecze barażowe o udział w II lidze C2 Trampkarz Młodszy w sezonie 2015/2016 :
UKS SMS Łódź - Stowarzyszenie ŁKS II 3:3
Stowarzyszenie ŁKS II - UKS SMS Łódź 4:1
Komplet wyników i końcowa tabela rozgrywek znajduje się na stronie ŁZPN : Grupa "I" , Grupa "II".
Statystyki naszej drużyny znajdują się tutaj.

Logowanie

ŁKS 2002 w Sieci

www.facebook.com/lks2002
www.youtube.com/user/lkslodz2002

Nasi Sponsorzy

www.lozyska.lodz.pl www.wyrazsiebie.pl www.stalco.pl

Nasi Partnerzy

Keeza Tomadex ŁódzkiFutbol - juniorzy, seniorzy, amatorzy Sklep kibica

Ostatnia aktualizacja strony 2014-09-15